Caravans Salon 2020 – Targi Kamperów Poznań

Caravans Salon 2020 – Targi Kamperów Poznań

Od 24 do 26 października 2020, w Poznaniu miały miejsce coroczne targi Caravans Salon 2020. Targi przyczep kempingowych, kamperów i sprzętu biwakowego powitane zostały z ogromną sympatią miłośników caravaningu i mimo pandemii, pustek nie było, a wręcz przeciwnie – choć oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ochrony, m.in liczbę odwiedzających w ciągu dnia ograniczono do ok. 20 000 osób. 

Choć branża caravaningowa na początku roku na chwilę wstrzymała oddech, już w następnych miesiącach okazało się, że w tym roku kampery cieszą się wyjątkowo mocnym zainteresowaniem – nic dziwnego, w końcu to zdecydowanie bezpieczniejsza forma podróży od metod klasycznych. 

Poznań podczas trzech dni, pod koniec października, stał się kolebką kamperów. Na targach nie zabrakło również zlotu tych maszyn, czy fanów klasyki gatunku, jaką są stare volkswageny T2. Marki, które pojawiły się na targach to m.in. Benimar, ProCamp, Balcamp, Buerstner, WaveCamper, Gentle Tent czy Elcamp. Obowiązkowym elementem targów w Poznaniu były oczywiście prezentacje nowości przez producentów, choć tych było nieco mniej niż w ubiegłych edycjach.

Targi camperów Poznań
źródło: https://www.caravanssalon.pl/pl/multimedia/caravans-salon-2020/

Targi Caravan Salon 2020 Poznań to impreza na której każdy fan kamperów może poczuć się jak dziecko w sklepie z zabawkami. Bardzo spodobało nam się jedno z haseł promujących wydarzenie: “Nieustanne dążenie do wolności” – trafne! Mamy nadzieje, że następne edycje nie będą już stały pod znakiem zapytania z powodu epidemii. 

źródła: 

https://caravanssalon.pl/pl

Dodaj komentarz